• 54713e41
  • f56ec3
  • 380b06

добредојде во нашата компанија

Weifang Xinhengda машина копродукции, Ltd е основана во 2005 година, голем големина удар лиење машина професионална производителот. Таа се наоѓа во прекрасниот Weifang Сити провинцијата Шандонг. Имаме развиена напредна технологија на 1-10000L големи големина повеќеслојни тип акумулатор удар калапи машина во нивото на домашните водечки. Нашата машина може да произведе хемиски барели, резервоари за вода, резервоари под притисок, резервоар за третман на вода , палети, играчки, патот барел сообраќај и друга сорта на удар лиење производи ...


WhatsApp Онлајн Chat!