за нас

1

Weifang Xinhengda машина копродукции, Ltd е основана во 2005 година, голем големина удар лиење машина професионална производителот. Таа се наоѓа во прекрасниот Weifang Сити провинцијата Шандонг. Имаме развиена напредна технологија на 1-10000L големи големина повеќеслојни тип акумулатор удар калапи машина во нивото на домашните водечки. Нашата машина може да произведе хемиски барели, резервоари за вода, резервоари под притисок, резервоар за третман на вода, палети, играчки, патот барел сообраќај и друга сорта на удар лиење производи.
Приложување големо значење за развој на производи и технички иновации. Имаме нови технолошки откритија, и имаат нов патент регистрација секоја година. Имаме стекнат иновации фонд за мали фирми базирани технологија, беше Споредба на приватните истражувачки институции и истражување и развој на центар на претпријатието технологија во Weifang Сити и Changyi. Нашите производи се помина ISO9000 и CE, ние се придржуваат кон строгите стандарди на квалитетот се обезбеди висок квалитет на производите и навремена испорака.
Нашите производи се извезуваат на Блискиот Исток, Централна Азија, Југоисточна Азија, Јужна Америка, Африка и на други места. Технолошки компании исклучителен квалитет и совршен по продажбата на услуги, пристап до клиентите.WhatsApp Онлајн Chat!