Контактирајте не

Weifang XINHENGDA MACHINE CO., LTD.

адреса

Shibu индустриски парк Changyi градот

Шандонг во Кина

телефон

+86 536 7707777

+86 536 7701777

часа

Понеделник-сабота 9ч за да се 6 часот попладне

 Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?WhatsApp Онлајн Chat!