• 54713e41
  • f56ec3
  • 380b06

mirëpritur për kompaninë tonë

Weifang Xinhengda Machine Co, Ltd ishte themeluar në vitin 2005, një të madhe-size makinë goditje derdhur prodhues profesional. Ajo është e vendosur në Weifang City Provinca e bukur Shandong. Ne kemi zhvilluar teknologji të përparuar e 1-10000L madhe-size multilayer tipit akumulator makinë goditje derdhur në nivelin kryesor të brendshëm. Makinë ynë mund të prodhojë fuçi kimike, tanke me ujë, tanke presion, tankeve të trajtimit të ujit , kaci, lodra, trafikut rrugor fuçi dhe shumëllojshmëri të tjera të produkteve derdhur goditje ...


WhatsApp Online Chat!